יום שבת, 8 בדצמבר 2012

ביקורת על המשחק Far Cry 3
המשחק Far Cry 3 זכה לשבחים רבים מצד קהילת המברים, וכעת אתן את הביקורת וההמלצה שלי על המשחק - האם באמת כדאי לקנות את המשחק Far Cry 3, מה היתרונות של המשחק, והחסרונות.

אז אני אתחיל:
לדעתי המשחק הוא בין המשחקים הטובים ביותר בכל הזמנים. מה שעושה אותו מיוחד מאוד זה העלילה הסוחפת, שמחברת אתכם לדמות ומטרתה. אתם מתחילים כנער עשיר שבא לבלות עם חבריו על אי בודד, עד שהם נחטפים. ג'ייסון, הנער העשיר אותו אתם משחקים - הופך עם הזמן למכונת הריגה כדי להציל את חבריו ועושה הכל כדי לשמור על החברים שנחטפו. כל העלילה הזו מלווה בפעולות שלכם, אתם עושים הכל במשחק.

עוד דברים שאהבתי במשחק הוא העולם הפתוח - המשחק מציע עולם פתוח ענקי שאני אישית כמעט ולא מצאתי את עצמי! הדבר הטוב בזה הוא שאפשר להשתגר לנקודות שפתחתם במשחק. לדוגמא, אם כבשתם מקום מסויים - יופיע לכם במפה חץ, עליו תוכלו ללחוץ מתי תשרצו ופשוט להתשגר לשם. הנקודות האלה נקראות "Fast Travel", ולדעתי זה רעיון גאוני למשחקים עם עולם פתוח.דבר נוסף שאהבתי ב- Far Cry 3 זה המציאותיות, אתם חיים באי. אתם יכולים לצוד חיות, לקחת להם את העור ואיתם אתם יוצרים את החפצים שלכם: ארנק לנשקים, תיק גדול, וכו'..
אתם יכולים גם לקטוף פרחים כדי להכין שיקויי חיים ודברים נוספים. אפשר גם ללמוד יכולות חדשות כמו זריקת סכין, ריפוי חיים, שחייה מהירה יותר, ומגוון רחב של יכולות והתקפות.

לסיכום, אני ממליץ מאוד על קניית המשחק. במשחק יש לכם הכל, וכל חובב משחקים יאהב אותו. העלילה ממש גדולה מה שעושה את המשחק לחוויה יוצאת דופן, להרגיש את הדמות ולהציל את החברים שלכם. אני ממליץ לכם לקרוא ביקורות נוספות על המשחק Far Cry 3 באתר Ureviews, אתר מצויין עם מאגר נפלא של ביקורות על משחקים וסרטים.

עדיין לא קניתם את המשחק? רוצו לקנות את המשחק המעולה הזה. חוויה חד-פעמית עם הרבה פעולה והרפתקאות. במידה וסיימתם את המשחק, תוכלו להמשיך לטייל בעולם הפתוח ולעשות מה שתרצו.
בהצלחה!

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה

 

ביקורות סרטים ומשחקים. כל הזכויות שמורות. תבנית על-ידי Brian Gardner הועברה לתבנית בלוגר על ידי Bloganol dot com